صنعت چرم

صنعت چرم ایران با قدمتی کهن ، به عنوان یکی از صنایع مهم و کلیدی ایران از نظر تأمین تقاضای داخلی و صادرات ایران ، یک صنعت مهم ، ارزشمند و ملی است.

 کانون گرافیت مفتخر است که به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات جامع ۳۶۰ درجه در زمینه برندسازی ، بازاریابی ، تبلیغات و ارائه راهکارهای ارتباط خلاق از اوایل سال ۱۴۰۰ به صورت تخصصی وارد این صنعت شده و امروزه برای حل چالش ها و مشکلات برند ها و کسب و کار های که نقش تولید و طراحی محصولات را ایفا می کنند ، به عنوان یک بازیگر کلیدی مشکلات ارتباطی برند ها را در این بازار شناسایی و حل کرده و در نقش قدرتمند کردن برند ها در این زمینه ، ایفای نقش می کند.

خدمات کانون گرافیت برای برندهای صنعت چرم ایران

هنگامی که سخن از خدمات ۳۶۰ درجه مطرح می شود امروزه به دلیل ورود افراد ناشایست و مدعی به میدان و دیده شدنشان ، بیشتر یک جنبه شعار گونه دارد و تنها یک ادعاست.

اما با این وجود چرا ما روی آن تأکید داریم ؟

سرلوحه تفکر و عمل ما سه چیز است :
صداقت ، تعهد و وفاداری

اصل یک رابطه تجاری پایدار و سودآور همین سه مورد است. ما با علم به این موضوع که یک رابطه بلند مدت سود واقعی را برای طرفین دارد همیشه همکاری های خود را بر این اصل پایه گذاری کرده ایم.

خدمات ۳۶۰ درجه ما به معنی آن است که تمام آنچه که کسب و کار و برند شما برای ارتباط سازی با مخاطب و مشتری خود را احتیاج دارد را ما در اینجا فراهم کرده ایم. اما باز محدود به آن نیستیم! این ابزار باید با سایر عوامل و رفتارهای برند شما در بازار دارای یکپارچگی باشد و تنها منجر به یک محصول ارتباطی زیبا و چشم نواز مانند یک تیزر جذاب یا یک عکس زیبا نباشد ؛ بلکه باید یک پیغام را منعکس کند و آن پیغام چیزی نیست جز: “من انتخاب تو هستم”

چگونه سهم بازار خود را در صنعت فرش افزایش دهیم ؟

حضور در فضای آنلاین

فضای آنلاین بازار فرش نسبت به سایر بازار ها مانند محصولات دیجیتال و لوازم جانبی آن ها بسیار دست نخورده و بکر می باشد. با حضور در این فضا با بهره گیری از ابزار های استاندارد (وب سایت و شبکه های اجتماعی) و ابزار های نوین (شوروم آنلاین ، تکنولوژی واقعیت افزوده ، تور مجازی و غیره) می تواند حضور شما را پررنگ و باعث دیده شدن شما شود تا بتوانید به مرحله افزایش فروش و افزایش سهم بازار برسید.

استفاده از ابزار های نوین برای همگام بودن با تکنولوژی

ابزار های نوین که با پیشرفت تکنولوژی ظهور کردند کار فروش ، مارکتینگ و برندینگ را بسیار ساده کردند. این ابزار ها یا در جهت معرفی محصول کاربرد دارند یا در جهت تهیه آمار و اطلاعات.

ارزش ابزار های معرفی  محصول فروش محصولات شما را بسیار ساده کردند. به عنوان مثال با تکنولوژی واقعیت افزوده می توانید فرش را به صورت مجازی به محل استفاده آن ببرید. در این حالت کاربر می تواند بی نهایت مدل و رنگ را به سادگی در منزل یا محل کار خود مقایسه کند و کاملا هدفمند اقدام به خرید کند.

ارزش ابزار های تهیه آمار و اطلاعات در این است که برای برندسازی و بازاریابی و فروش در عین اینکه هزینه کمتری می پردازید ، بازدهی و خروجی بیشتری به دست می آورید. به این صورت که با مشاهده و پایش کانال هایی که تعریف می شوند می توانید چگالی مخاطبان خود که مشتریان احتمالی هستند را به درستی و کاملا دقیق مشاهده و ردیابی کنید. از این طریق هنگامی که ببینید برخلاف شهر A که تصور می کردید بیشترین نرخ مشتری را دارید شهر B که در آن کار خاصی انجام ندادید ، بیشترین پتانسیل توسعه بازار را دارد.

برندسازی و ایجاد اگاهی از برند

مزیت رقابتی شما چیست ؟
 طرح ؟ قیمت ؟ کیفیت ؟ 

هیچکدام از این موارد مزیت رقابتی محسوب نمی شوند. چه چیزی باعث می شود که از بین رقبا متمایز باشید؟ چیزی که باعث شود مشتری وفادار خلق کنید. مشتری ای که به لحاظ احساسی با نام تجاری شما درگیر شده باشد و به شما گره خورده باشد.

تبلیغات هدفمند و مستمر

هدف از تبلیغات رسیدن صدا و نام شما به مخاطب است. مخاطبی که مشتری احتمالی شماست و این امکان وجود دارد که مشتری قطعی شما باشد.

تبلیغات پر هزینه الزاما به معنی بازگشت سرمایه بیشتر برای شما نیست. پیش از آن که وارد فضای تبلیغات شوید می بایست الزامات بهره برداری صحیح از تبلیغات خود را برآورده کرده باشید. در این صورت می توانید از هزینه ای که در تبلیغات می کنید بیشترین بهره برداری را داشته باشید.

با اتخاذ استراتژی صحیح بازاریابی و فروش ، می توانید گاها از تبلیغات کم هزینه بیشتر از تبلیغات پر هزینه ، سود بیشتری را به دست آورید. همچنین این که با استمرار و حضور مستمر در فضای تبلیغاتی موجود و در معرض دید مصرف کننده بودن می توانید در بلند مدت نتیجه خیلی بهتری از تبلیغات برای کسب و کار خود تجربه کنید.

توسعه بازار مصرف به خارج از ایران و استفاده از پتانسیل صادرات

صادرات فرش هم نیاز به گفتن ندارد. یکی از سود آور ترین صادرات غیر نفتی است که می توان از برای توسعه کسب و کار و افزایش درآمد استفاده کرد.

می توانید با استفاده از کانال های جدید ایجاد شده و روش های متعددی که برای صادرات وجود دارد ریسک این کار را برای خود کم کنید و همچنین درآمد بالایی از این طریق به دست آورید.

ایجاد شفافیت و یکپارچگی در فروش

شبکه های اجتماعی تماس ، گفت و گو و ایجاد ارتباط نزدیک با مخاطبان تان را بیش از پیش آسان کرده. هوشمندی امروزه در ایجاد شفافیت در کسب و کار است و برقراری عدالتی که مشتریان شما به این باور برسند که بین آن ها تبعیضی قائل نشده است.

بلاگ تخصصی صنعت چرم

گزارش بین المللی صنعت فرش

در این گزارش تولیدکنندگان بین المللی صنعت فرش درمورد این عوامل تاثیر گذار در فروش این محصول ارزشمند سخن می گویند. به نظر شما چه روند هایی در زمینه ی فروش، جمعیت شناسی، طراحی الگو وسبک، مسائل اقتصادی و قیمت گذاری باید انجام شود تا در صنعت فرش بتوان از سود بهینه حداکثر...

ابزار های بازاریابی نوین و فروش در صنعت فرش

ابزار های بازاریابی نوین و فروش در صنعت فرش

از آنجایی که فرش، در مقوله ی صادرات غیر نفتی قرار می گیرد،  استفاده از ابزار های بازاریابی نوین و فروش در صنعت فرش ایرانی به همراه حضور مستمر در بازارهای جهانی می تواند از مزیت های بیشماری برخودار باشد زیرا با بهره گیری از استراتژی های بازرایابی دیجیتال که متناسب...

آیا پتانسیل کسب و کار خود را در این می بینید

که در یک چشم انداز چند ساله

از پیشرو های این بازار خوش تر بدرخشد ؟

با ما در تماس باشید

در چه زمینه نیاز به خدمات ما دارید؟

7 + 5 =